En yakın arkadaşınızın sizden hoşlandığına dair işaretler

Uzun süredir hayatınızda olan en yakın erkek arkadaşınızın sizden hoşlandığını düşünüyor fakat emin olamıyorsanız bu yazımızı sizin için paylaştık.İşte en yakın arkadaşınızın sizden hoşlandığına dair ipuçları…

Uzun süredir hayatınızda olan en yakın erkek arkadaşınıza tüm sırlarınızı ve eski erkek arkadaşınızla ilgili problemlerinizi ona anlatıyorsunuz. Fakat son zamanlarda sizinle daha farklı ve daha çok ilgilendiğini mi farkediyorsunuz?

Sizi sürekli güldürmeye çalışıyorsa…

Çoğu erkek kadınları güldürmekten hoşlanır. Eğer en yakın erkek arkadaşınız, moraliniz bozuk olduğunda bile sizi güldürmeye çalışıyorsa, bu durum sizi sevdiğini gösterir. Mutlu olmanız için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Sizden yardım istiyorsa…

Erkeklerin birinden yardım istemsi hayli zor bir durumdur. Hayatınızdaki en yakın erkek arkadaşınız sizden sürekli yardım mı istiyor? En ufak konularda bile size danışmadan hareket edemiyor mu? Belki de ilişkisi hakkında bile nasıl hareket etmesi gerektiğini size danışıyor ve sizin hayatınızda yer almak istiyor.

Sizinle uğraşıyorsa…

Normalde çoğu kişi hep şöyle söyler: “Eğer bir kızla uğraşıyorsa sevdiğindendir.” Bu en yakın arkadaşınızın size kaba davrandığı anlamına gelmez. Eğer sizinle ilgileniyorsa sürekli sizi baştan çıkaracak, aklınıza girmeye çalışacak ve unutulmayacak davranışlarda bulunmaya çalışıyordur.

Gizli gizli sizi izliyorsa…

Ne zaman başınızı ona çevirseniz, size bakarken mi yakalıyorsunuz? Bakışlarını yakaladığınızda kafasını başka yöne mi çeviriyor? Bu önemli işaretlerden biridir.

Sürekli sizinle dışarı çıkmak istiyorsa…

Dışarı çıkmak için sürekli sizi mi arıyor? Eğer sizinle ilgileniyorsa, ilk adımı o atacaktır. Sürekli olarak sizinle başbaşa bir gezinti planlamak istiyorsa, sizinle sevgili olmak istediğinin göstergesidir. Bu durum aynı zamanda sizinle özel bir şeyler konuşmak istediğini de gösterir.

Bir yere giderken her zaman sizi seçiyorsa…

Okulda, işte, seyahat ederken ya da sokakta yürürken sürekli sizin yanınızda olmak istiyorsa, bu bir işaret olabilir. Eğer arkadaşlarınız da uzaktan bakınca sizi çift olarak görüyorsa, bu durum sizi sevdiğini gösterir.

Mesajlarınıza anında cevap veriyorsa…

Mesaj attığınızda hızlı bir şekilde cevap alıyorsanız, bu durum sizinle ilgilendiğini gösterir. Çoğu zaman en yakın dostunuzdan bile hemen cevap alamazsınız. Bu durumda, karşınızdaki insanın size ne kadar değer verdiğini gözlemleyebilirsiniz.