İki vajinası var

Bir sosyal haber sitesinde ismi bilinmeyen bir erkek sevgilisinin iki vajinası olduğunu açıkladı ve sevgilisiyle beraber konuyla ilgili soruları yanıtladılar.

İsmi bilinmeyen bir internet sitesi kullanıcısı kız arkadaşının iki vajinası olduğunu itiraf etti. İlişkileri hakkında sorulara açıkça cevap veren adam ilk kez nasıl öğrendiğini şu sözlerle anlattı:

“Çıkmaya başlamadan önce kız arkadaşım, kızlara özgü bir şeyden onda iki tane olduğunu söyledi. Birkaç tahmin yürüttükten sonra cevabı buldum.”

Kız arkadaşı da başka bir kullanıcı adıyla sohbete katıldı ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. 20’lerinde olduğunu açıklayan genç kız, iki rahmi, iki serfiksi ve iki vajinası olduğunu 16 yaşındayken öğrendiğini söyledi. İlk kez, sırt ağrısı için emarı çekilirken farkedildi. Doktorlar, iki rahminden de hamile kalabileceğini söylediler.

Bir kullanıcı, “Normal doğum yapabilir misin, yoksa sezaryen mi olmak zorunda?” sorusunu yöneltti. Rahminin normalden küçük olduğunu söyleyen genç kız normal doğumun riskli olduğunu dile getirdi.

Yöneltilen sorular cinsel hayatını da içeriyor. Genç kız içtenlikle yanıtlamaktan çekinmiyor. İki vajinasının yan yana olduğunu söyleyen isimsiz kullanıcı seks hayatının gayet yolunda olduğunu açıkladı. Ancak sol tarafı daha dar olduğu için cinsel ilişki sırasında acıyor.

İki vajinası olmasına rağmen bir tane yumurta kanalı olduğunu söyleyen kız, diğer kadınlar gibi ayda bir kez adet görüyor. İsterse bir bölümü kapattırabilir ancak iz kalabileceği için bunu istemiyor.

Kaynak: Daily Mail

Duygu Bay / PembeNar