Pharmaton Kapsül Faydaları

Pharmaton: Vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak fiziksel ve zihinsel aktiviteyi arttıran Pharmaton, gün içinde daha enerjik ve aktif olmanızı sağlıyor. Gıda takviyesi olan Pharmaton kapsül, doping içermediği için sporcular tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kilo aldırma bir yana Pharmaton kullanımı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Son dönemde oldukça popüler hale gelen Pharmaton kapsül yararları ve zararları nelerdir sizler için araştırdık.

Pharmaton

Vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak fiziksel ve zihinsel aktiviteyi arttıran Pharmaton, gün içinde daha enerjik ve aktif olmanızı sağlıyor. Gıda takviyesi olan Pharmaton kapsül, doping içermediği için sporcular tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kilo aldırma bir yana Pharmaton kullanımı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Son dönemde oldukça popüler hale gelen Pharmaton kapsül yararları ve zararları nelerdir sizler için araştırdık.

 

Pharmaton Kapsül Yararları

  • Metabolizmayı hızlı çalıştırarak yağlarınızın erimesine yardımcı olur.
  • Yorgun günlerde fiziksel ve zihinsel olarak güç verir
  • Odaklanmanıza katkı sağlar
  • Stres ve sıkıntılardan kurtulmanızı sağlar
  • Vücut için yararlı vitaminleri barındırır.

 

Pharmaton Kapsül Zararları

  • Mide bulantısı, deride döküntü ve kaşıntı
  • Baş ağrısı ve baş dönmesi

 

Pharmaton kapsül kan sulandırıcı ilaçlarla birlikte kullanılmamalıdır. Düzenli olarak ilaç kullanan kişiler Pharmaton kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. Strese karşı direnç arttırıcı özelliği bulunan Pharmaton, yoğun dönemlerde kullanıldığında motivasyon ve konsantrasyonunuzu arttıracaktır.

 

Sivilce ilacı kullananlar, hamileler, A ve D vitamini içerikli ilaç kullananlar, böbrek yetmezliği sorunu yaşayanlar Pharmaton kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Phatmaton kapsül günde 1 kere kahvaltıda alınmalıdır. 12 yaşın altıdaki çocuklarda kullanılması önerilmemektedir. Pharmaton kapsül çiğnenmeden su yardımıyla doğrudan yutulmalıdır. Aşırı dozda Pharmaton kullanımı vücudu zehirleyebilmektedir. Günlük önerilen dozun üzerinde kapsül almayınız.

 

Phatmaton kapsül kutusunda 30 adet kapsül bulunmaktadır ve 43 TL fiyat etiketiyle eczanelerden satın alınabilmektedir.

Pharmaton Kapsül Faydaları